نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اوپال سنگ شانس متولدین مهر ماه

اوپال سنگ شانس متولدین مهر ماه

سنگ گوهر اوپال یادمان چهاردهمین و هجدهمین سالگرد ازدواج و سمبل عشق، امید، پاکی، شفافیت و غلبه بر دشمنان است. مانع سستی و رخوت بوده، برای افسردگی خوب است. برای ورم معده، روده بسیار موثر است.به قلب و جریان خود تقویت و نیرو می بخشد. با انرژی که دارد افسردگی را تسکین می دهد و نگرانی های ناشی از ابهامات را از بین می برد. سنگ اوپال واقعیت را آشکار می سازد. چشم هایتان را بر روی زندگی و افکار درونی باز می کند و همچنینی نیروهای مثبت را در نیروهای منفی ادغام کرده و باعث تقویت صفات خوب در انسان می شود. باعث ایجاد شادی و روشنایی، بصیرت و شمّ قوی در فرد می شود. مانع نگرانی و سستی می گردد. سنگ اوپال مختص صور فلکی حوت و سرطان است.

اوپال سنگ شانس متولدین ماه مهر می باشد. متولدین این ماه سنگهای شانس دیگری در لیست خود دارند که در این مطلب به آنها اشاره شده است.

ماه تولد مهر / میزان{ترازو} LIBRA

سنگهای اختصاصی : اوپال – اپیدوت – سرپانتین – چشم گربه ای – یوناکیت – تورمالین سیاه – همی مورفیت

عنصر اربعه : هوا

گل ها : اریکا – گلسرخ – لیلیوم

اعداد شانس : 6 – 3 – 2

روز شانس : جمعه

رنگ شانس : آبی – سبز

اندام های حساس : کلیه ها – مثانه – ران ها – زیر شکم – گردش خون

چاکرا : 4 + 2

سیاره حاکم : ونوس

بهترین همراه/ همسر : (متولدین: فروردین – خرداد – تیر – آذر – اسفند – اردیبهشت – مرداد – شهریور – مهر)

سنگهای غیر اختصاصی : یشم – ژاسپر قرمز – دُر کوهی – رُز کوارتز – آونتوین – مرجان – کوارتز دودی – رودوکروزیت – ژاسپر سبز – فلورین – روبلیت(تورمالین قرمز) – آمازونیت – مالاکیت – رودونیت – تورمالین سبز

سنگهای بلامانع : یاقوت سرخ – زبرجد – آکوامارین – مروارید – گارنیت ها

ویژگی های متولدین مهر

متولدین ماه مهر درونگرا، طبیعت دوست، خلاق، هستند. متولدین دهه اول این ماه افرادی معتدل، باهوش، مردم دوست، بخشنده و هنردوست هستند. از لحاظ جسمی دارای تناسب اندام، از نظر شغلی اغلب دانشمند، متخصص، سیاستمدار، نویسنده، مصلح اجتماعی و شاغل در رشته های هنری می باشند. اغلب دارای مشخصات ارثی بوده شباهت زیادی به پدربزرگها و مادربزرگها دارند. متولدین دهه دوم این ماه از لحاظ رفتار و کردار افراطی و دارای عدم ثبات می باشند. اغلب حساس و عصبی، دارای عکس العمل تند نسبت به ناملایمات، در ارتباط عاطفی متغیر، مشکل پسند، اغلب منضبط و ایرادگیر، در اجتماع و سیاست جسور، حق طلب، اهل مجادله و بحث و گفتگو. در نهایت بر این باورند که باید خوبی را با خوبی و بدی را با بدی پاسخ داد. متولدین دهه سوم این ماه متعادل، طالب آرامش، زندگی متعارف، طالب مشاغل کم دردسر، در تخصص دقیق و سمج، در زندگی سازگار، صلح طلب و مردم دار، پرهیز از هرگونه ریسک و خطر، نسبتا خوش پوش و آراسته، خوش برخورد، آرام و باثبات، تا حدی شکاک به امور، متکی به تجارب شخصی، صبور و منطقی، تنوع طلب در شغل، در زندگی زناشویی اغلب موفق، همساز با هر موقعیت، شریک و همکار خوب فعال با روحیه کار گروهی هستند.

سنگ ماه فروردین
سنگ ماه اردیبهشت
سنگ ماه خرداد

سنگ ماه تیر
سنگ ماه مرداد
سنگ ماه شهریور

سنگ ماه مهر
سنگ ماه آبان
سنگ ماه آذر

سنگ ماه دی
سنگ ماه بهمن
سنگ ماه اسفند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *