نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

زبرجد سنگ شانس متولدین مرداد ماه

زبرجد سنگ شانس متولدین مرداد ماه

گوهر زَبَرجَد یادمان شانزدهمین سالگرد ازدواج و سمبل خورشید جان بخش، شکوه و آرامش است. دفع کننده توهم، کابوس های شبانه و خشم بوده و موجب تعادل خواب و طلسم قدرتمند دفع نیروهای شیطانی می باشد. دارای ارتعاشات بسیار ملایمی و کل سازمان بدن را فعال می کند. این سنگ باعث هماهنگی و آرامی در اعصاب می شود. برای تقویت قلب و اصلاح جریان خون و رهاسازی چاکرای شبکه خورشیدی بسیار موثر است. حس چشایی را تحریک و غدد را تقویت می کند. ستون فقرات را تقویت و سردرد را تسکین می بخشد. همچنین برای تنگی نفس، برونشیت، التهاب، نایژه ها، سرفه و سرماخوردگی مفید است. آگاهی و قدرت تمرکز را زیاد می کند. تفکرات عالی و برجسته ایجاد می کند و روحی شاداب و چالاک به ما می دهد. باعث نشاط ، خلق و خوی خوش، صلح همراه با هماهنگی و نظم می شود. زبرجد به صور فلکی اسد و جوزا است و برای چاکرای شبکه خورشیدی استفاده می شود.

زبرجد سنگ شانس متولدین ماه مرداد است. سنگهای اختصاصی این ماه را بشناسید: کهربا، چشم ببر – هلیوتروپ و چند سنگ دیگر برای متولد مرداد معرفی شده است.

ماه تولد مرداد / اسد{شیر} LEO

سنگهای اختصاصی : زبرجد – کهربا – چشم ببر – سنگ خون(هلیوتروپ) – زیرکُن – تیتانیت – یاقوت زرد

عنصر اربعه : آتش

گل ها : گلایول – مریم گلی – اطلسی

اعداد شانس : 8 – 4 – 1

روز شانس : یکشنبه

رنگ شانس : زرد طلایی – سرخ آتشین

اندام های حساس : قلب – روماتیسم – ستون فقرات

چاکرا : 4 + 3

سیاره حاکم : خورشید {سمبل نیروی حیات}

بهترین همراه/همسر : (متولدین: فروردین، اردیبهشت، خرداد، تیر، مرداد، بهمن، اسفند)

سنگهای غیر اختصاصی : اوبسیدین – عقیق سرخ – رُز کوارتز – آونتورین – دلربا – چشم گربه ای – دُرّ کوهی – روتایل(دُرّ موئی) – توپاز طلایی(سیترین) – سودالیت – مرجان قرمز – دومورتیریت – لاجورد – لاپیس لازولی – یاقوت کبود – لعل

سنگهای بلامانع : گارنت ها – یاقوت سرخ – توپاز – الماس

ویژگی های متولدین مرداد

متولدین این ماه افرادی بلند پرواز، کاردان و متکی به نفس هستند. در کل از لحاظ جسمی و روحی از بالاترین سطح و امتیاز برخوردار هستند. در این افراد صفات منفی یا مثبت در حداکثر قرار گرفته و شخصیت این افراد به گونه ای است که بعد از هر تربیت و تشویق به نهایت آن خواهند رسید. از نظر فیزیکی افرادی قوی می باشند. چنانچه در امور احساسی و عاطفی قرار بگیرند هنرمند، شاعر، نقاش، هنرپیشه، مجسمه ساز، نویسنده و بازیگری موفق خواهند شد و اگر در امور نظامی وارد شوند، سرداران و فرماندهانی دلیر خواهند شد. چنانچه در سیاست تربیت شوند سیاستمدارانی قابل و زبردست خواهند شد. در واقع در هر زمینه ای که آموزش ببینند در آن زمینه به اوج تخصص و توفیقات بالا دست می یابند. متولدین دهه اول این ماه اغلب سریع، خوش صحبت، در اقتصاد موفق، راستگو، درستکار، مشاور خانواده، بعضا مصلحین و قاضیان خوبی هستند. اغلب با مشاغل آزاد منصف و وفادار دارای وجهه اجتماعی خوب، دارای شخصیت مثبت، حلال اختلافات خانوادگی، خیر خواه، خوش رو با چهره ای شاد هستند. در مواجهه با مشکلات صبور، شریکی قابل اعتماد و فامیل دوست هستند. در تربیت فرزندان اغلب موفق دارای طبعی بذله گو، گاه جاه طلب، عموما در پست های مدیریتی و سرپرستی موفق. متولدین دهه دوم این ماه اغلب دارای رشد و تکامل معنوی، شخصیتی مطلوب در پاسخ به خشم خشمگین و در پاسخ به محبت خوشرو و مهربان، اغلب هوشمند، سخاوتمند، علاقه مند به امور فرهنگ و هنر ، بعضا شاعر، نویسنده، هنرپیشه و دارای حس زیباشناسی، کم توجه به مادیات و طالب زندگی سالم و شاد. متولدین دهه سوم این ماه واقع بین، در مواجهه با ناملایمات با عکس العمل متعارف، باگذشت، صبور، علاقه مند به طبیعت و غذاهای طبیعی، با خانواده پر اولاد، پر کار، ذاتا مخالف با سکون و بطالت، افرادی پویا، علاقه مند به مسافرت. در امور شغلی دارای مشاغلی متنوع هستند. اغلب رشد مغزی و حافظه خوبی داشته در امور محاسباتی موفق، در امور اجتماعی و اقتصادی متفکر، مستعد مدیریت خانواده، مصلحت گرا می باشد.

سنگ ماه فروردین
سنگ ماه اردیبهشت
سنگ ماه خرداد

سنگ ماه تیر
سنگ ماه مرداد
سنگ ماه شهریور

سنگ ماه مهر
سنگ ماه آبان
سنگ ماه آذر

سنگ ماه دی
سنگ ماه بهمن
سنگ ماه اسفند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *