نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

گارنت سنگ شانس متولدین دی ماه

گارنت سنگ شانس متولدین دی ماه

سنگ گوهر گارنت یادمان دومین و ششمین سالگرد ازدواج و سمبل وفاداری و پایداری است. به عنوان التیام بخش شهرت دارد. آرامش و خوابی بدون کابوس را به همراه دارد. محافظی خوب و مانع تاثیر امواج منفی به ویژه در تاریکی بوده، موجب افزایش قوای بدن و استقامت جسمی میباشد. باعث تقویت قلب و عروق و موجب افزایش خون و خونسازی میگردد. خستگی و تحلیل قوا را زایل میگرداند. اثر محرک بر اندام های تولید مثل داشته و قوای جنسی را زیاد کرده، ناتوانی جنسی را از بین میبرد. به مویرگ نایژه و ریه ها استحکام میبخشد. بر علیه التهابات مفصلی، روماتیسمی، بیماری های پوستی به کار میرود. کلیه ها و طحال و کبد را تقویت میکند. از آشفتگی ذهنی می کاهد. دارای اثر اصلاح کنندگی بوده، انرژی و شجاعت می دهد. باعث بیداری اعتماد به نفس ، اراده و موفقیت می شود. به دلیل نفوذش به غده هیپوفیز برای مدیتیشن بسیار عالی است.دارای قدرتی است که ما را با زمین مرتبط کرده و در پیشبرد زندگی دنیوی کمک به سزایی می نماید. مختص صور فلکی حمل و عقرب است و به چاکرای ریشه تعلق دارد. سنگ شانس و اقبال متولدین دی ماه است.

سنگ خوش شانسی برای متولدین دی ماه گارنت است اما متولدین این ماه سنگهای اختصاصی دیگری نیز دارند که ما در اینجا در موردش بحث کرده ایم.

ماه تولد دی / جُدی{بُز کوهی} CAPRICORN

سنگهای اختصاصی : گارنت – لعل – بریل قرمز – رودونیت – آپاتیت سبز – هیدنیت – رودوکروزیت

عنصر اربعه : خاک

گل های شانس : میخک – ورونیکا – لادن

اعداد شانس : 9 – 8 – 3

روز شانس : شنبه

اندام های حساس : قلب – پوست – زانوها – ریه ها

چاکرا : 7+1

سیاره حاکم : زُحل(کیوان)

بهترین همراه/همسر : (متولدین: اردیبهشت – خرداد – تیر – شهریور)

سنگهای غیر اختصاصی : دُر کوهی – عقیق سرخ – اوبسیدین – رُز کوارتز – یاقوت زرد – اونیکس – تورمالین سبز – کانزیت – کوارتز دودی – مالاکیت – عقیق خزه ای – تورمالین سیاه – مارگالیت – مروارید سیاه – مرجان سیاه – عقیق کبود – عقیق سبز

سنگهای بلامانع : یاقوت سرخ – فیروزه – آمیتیست

ویژگی های متولدین دی

افراد این ماه دارای ویژگی های بلندنظر، کمال طلب، مقاوم، باثبات، بااراده، خوش برخورد، بامحبت و باگذشت هستند. مشاور خوب بعضا مبتکر، مخترع و راستگو، شریکی مطمئن، خوش فکر متکی به تجربه، سخاوتمند، صبور، آراسته، خوش شانس، عمری طولانی، در انتخاب دوست محتاط، در عشق و دوستی دارای شراکت پایدار هستند. مشاغل متولدین این ماه: سرمایه گذاری، شرکت داری، مشاغل علمی فنی، مدیریتی، نظامی، رهبری، علاقه مند به پول و سرمایه محافظه کار و پنهان کار. طالب جمع گاهی راغب تنهایی یاور همسر و فرزندان، خوش پوش و خوش خوراک، علاقمند به مسافرت و تفریح، شجاع و مقاوم، شوخ و بذله گو و اجتماعی و مشاوری خوب برای خانواده هستند.

سنگ ماه فروردین
سنگ ماه اردیبهشت
سنگ ماه خرداد

سنگ ماه تیر
سنگ ماه مرداد
سنگ ماه شهریور

سنگ ماه مهر
سنگ ماه آبان
سنگ ماه آذر

سنگ ماه دی
سنگ ماه بهمن
سنگ ماه اسفند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *