نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

یاقوت سرخ سنگ شانس متولدین تیر ماه

یاقوت سرخ سنگ شانس متولدین تیر ماه

یاقوت سرخ یادمان پانزدهمین و چهلمین سالگرد ازدواج و سمبل زندگی، ثروت و اشرافیت است. موجب افزایش انرژی و شهامت و بیداری احساسات می باشد. با تغییر رنگ صاحبش را از خبری ناگوار، بیماری و یا بداقبالی بر حذر می دارد. برای بیماری های قلبی، جریان خون و برای تقویت غده فوق کلیه استفاده می شود. فشار خیلی پایین را افزایش می دهد و حالت ضعف و ناتوانی را تقویت می کند. بی حسی و رخوت را از بین می برد. بینایی را نیرو می بخشد و جریان خون را در ناحیه چشم ها به گردش می اندازد. از زایمان های نادرست نیز جلوگیری می کند. همچنین برای تب و بیماری های ویروسی موثر است و سیستم ایمنی را نیرو می بخشد. عمل متابولیسم را تسهیل می کند و به اعصاب و غده تیموس نیرو می بخشد اما همچنین کمک شایانی به بیماری های کودکان، مشکلات اضافه وزن، بیماری های طحال و سرطان خون می کند. سنگ یاقوت حامی خوبی در برابر نیروهای منفی محسوب می شود. قلب را از عشق به خود و آینده لبریز می کند. این سنگ توانایی، زندگی، شهامت و شجاعت می دهد. طبق برخی نوشته های قدیمی سنگ یاقوت منجر به حمایت از آرزوها، رها کردن وابستگی ها و نیز مانع از بی وفایی شریک زندگی می شود. تفکرات پایه را تقویت و مخالفان را دور می کند. این سنگ تحت صور فلکی اسد، حمل و عقرب واقع بوده و به چاکرای ریشه قلب تعلق دارد.

یاقوت سرخ سنگ شانس و اقبال متولدین تیر ماه است. اگر دوست دارید از خصوصیات فردی و سایر سنگهای اختصاصی متولدین این ماه آگاه بشوید، ادامه مطلب را بخوانید.

ماه تولد تیر / سرطان{خرچنگ} CANCER

سنگهای اختصاصی : یاقوت سرخ – عقیق سرخ – مرجان قرمز – رُزکوارتز – مورگانیت – تورمالین قرمز – کانزیت

عنصر اربعه : آب

گل ها : ساناز – کوکب – سیکلامن

اعداد شانس : 7 – 3 – 2

روز شانس : دوشنبه

رنگ شانس : نقره ای – نیلی

اندام های حساس : کیسه صفرا – معده – کلیه ها – غدد لنفاوی – نواحی سینه – اعصاب

چاکرا : 2

سیاره حاکم : ماه {سمبل روح لطیف است}

بهترین همراه/همسر : (متولدین: اردیبهشت، تیر، مرداد، شهریور، مهر، دی، اسفند)

سنگهای غیر اختصاصی : سنگ خورشید(دلربا) – رودونیت – یشم – سنگ ماه – آونتورین – سودالیت – مالاکیت – عقیق سبز – عقیق کبود – زیرکُن – لابرادوریت – شبق – عقیق خزه ای

سنگهای بلامانع : توپاز – زبرجد – زمرد – مروارید – اوپال

ویژگی های متولدین تیر

متولدین این ماه سخت گیر، وطن دوست، محافظه کار، هستند. متولدین دهه اول تیر طالعی نیک دارند. در زندگی اجتماعی، اقتصادی و خانوادگی موفق هستند. اغلب شخصیت های دینی و اجتماعی از متولدین این دهه می باشند. این افراد دارای هوش و ذکاوت و تحمل بالا، پرانرژی، درونگرا، دارای افکاری ثابت، عموما دارای شهرت و موقعیت اجتماعی می باشند. در فعالیت های دریایی، صیادی و قایقرانی، سدسازی، آبیاری، عمرانی و آبادانی و امور عام المنفعه مشاغل سیار و آزاد موفق هستند. متولدین دهه دوم این ماه حساس، ناپایدار، تاثیر پذیر، دوشخصیته، دمدمی مزاج، اما متعصب و پایبند به تعهدات اجتماعی، اقتصادی و خانوادگی بوده افرادی فداکار، که در حل مشکلات دیگران توانا، مشاور و مددکار می باشند. مریدانی صادق، دوستانی وفادار، طالب طبیعت و عاشق سفر و اغلب دارای عمری طولانی هستند. متولدین دهه سوم این ماه افرادی اجتماعی، فعال، شجاع، بلند نظر، سخت گیر، جدی، با نظم و انظباط، پایبند سنت ها بوده و دارای شخصیتی غریزی و تمایلات جسمانی در برخورد خشن و تندخو با محیط اطراف ناسازگار، ماجراجو، قدرت طلب، در امور خانوادگی سرکش، اهل سیر و سفر می باشند. مشاغل مورد علاقه متولدین دهه سوم تیرماه، اغلب گوناگون از ساختمان سازی گرفته تا تخصص های علمی و مهندسی است. گاه تنوع شغلی و زندگی این افراد تا حد خانه به دوشی پیش می رود.

سنگ ماه فروردین
سنگ ماه اردیبهشت
سنگ ماه خرداد

سنگ ماه تیر
سنگ ماه مرداد
سنگ ماه شهریور

سنگ ماه مهر
سنگ ماه آبان
سنگ ماه آذر

سنگ ماه دی
سنگ ماه بهمن
سنگ ماه اسفند

پیشنهاد محصولات یاقوت سرخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *